Jdi na obsah Jdi na menu

 


Tématický víkend s BRDM2

Tak už je po... Tento víkend od 24-26.4.2009 proběhl avízovaný tématický víkend pro majitele ruských obrněných vozidel BRDM2 všech verzí v perfektním prostředí pensionu HUBERT v Orlických horách . Začínalo se již v pátek večer a jelikož kraj moravský měl převahu tak o jejich národní nápoj nebylo nouze ...

Celá sobota byla již věnována nejdříve teoretické přípravě v popisu vozu ,popis a určení výbavy ,ovládacích prvků ,mazacího plánu a samozřejmně údržby .Bylo vidět zájem účastníků o tuto problematiku a dnes je jasné ,že 1-2 dny jsou málo .

Po této části následovalo praktické cvičení ve vozech v ovládacích prvcích a naslédovali atraktivní demo jízdy v okruhu 3-4 km v různém terénu . Tady byla ta pravá chvíle pro ukázky redukcí,pomocných kol,změny tlaku vzduchu v pneu ,bojová poloha osádky a vlnolamu s vodometem.Díky velkému zájmu se k nám přidal i vůz č.535 a jízdy v mini koloně byly velmi atraktivní podívanou . Na konec večer dorazila obrněná kolona OT z ALFA TEAMU z Práskačky a spanila jízda dle navigace v koloně BRDM2 neměla chybu - viz foto !!!!Kluci z AT jsou již sehraní a spoluprace v tomto uskupení byla radost .

Penzion Hubert s majitelem Petrem který  je velkým fandou vojenské techniky , poskytl velmi příjemné prostředí pro tuto akci.

Akce byla poměrně fyzicky náročná nicméně hned bych znova - ještě tolik toho musíme probrat :-))))Děkuji účastníkům za poskytnuté foto .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář