Jdi na obsah Jdi na menu

 


Kompletní repase BPzV

Tak tohle by mohlo potěšit majitele BVP - takový fotopohled jak se provádí kompletní repase bojového vozu BPzV  SVATAVA v profi podmínkách . Když vůz odslouží výrobcem předem stanovený interval - je vůz kompletně rozmontován na prvočinitele a postupně (po výměně opotřebovaných a nefunkčních agregátů) zase zpátky zkompletován. Velká pozornost se věnuje pohonnému ústrojí a převodovému - každý motor je prozkoušen na motorové brzdě a má svůj protokol.

Takhle by to mělo vypadat - bohužel náročnost v domácích podmínkách zaručena :-))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PSNR-5

(rasto, 17. 5. 2011 16:46)

Nemá niekto z vás manuál k obsluhe PSNR-5 a k laserovému diaľkomeru? Za pomoc ďakujem, veľmi mi to pomôže. pošlem mail ak sa niekto ponúkne.

Re: PSNR-5

(Dan Kula, 15. 10. 2015 15:14)

Manuál k PSNR-5 mám, ale pouze v ruštině.

Super foto

(Tomáš Lacina, 1. 4. 2012 21:15)

Fakt super fotky. Měl jsem možnost na této mašině jezdit jako střelec u VÚ 1056 Janovice nad Úhlavou.

BVP

(Vláďa, 22. 8. 2009 12:25)

Moc hezké fotky, kdysi jsem na befkách u VÚ 6983 Klimentov velel a posléze i opravoval, ne sice takto do šroubku, ale výměny motorů byli běžné, během výcviku se jich pár na boleticích, nebo doupově zničilo extrémní šikulové je zničili i na místním cvičáku cech. Ale k fotkám, generálkují BVP které dle čísla bylo mezi uloženými, u motostřeleckých rot byli v provozu mnohem horší stavy, než tento, 2ks BVP 2 od 2.praporu šli pro totální vybrakování rovnou do zrušených (posloužili jako zdroj náhr.dílů na ostatní)